On iki yıllık profesyonel deneyim, akademik birikim,  bilimle teknolojinin ulaştığı seviye ve de uluslar arası kalite standartlarıyla Türkiye’deki kurumsal ve bireysel öğrencilerine, en doğru ve nitelikli eğitimi  vermeye devam etmektedir.

World Wide Institute’un kişiselleştirilmiş metodu ile her katılımcı için kişiye özel bir program düzenler.
Öğrenciler, başlangıç seviyeleri ne olursa olsun ihtiyaca göre belirlenen İngilizce programlarıyla sınıf açılmasını beklemeden, istedikleri zaman eğitimlerine başlarlar ve geniş pratik olanaklarıyla konuşarak İngilizce öğrenirler.
World Wide Institute, dil eğitimcileri, nörologlar ve sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanan
dünyadaki ilk ve en etkin iletişimsel dil eğitim modülüdür.  Nöro-bilimsel araştırmaların ışığında “anlama” becerisinden “otomatikleşme” durumuna geçmeyi ve İngilizce dilinin kalıcı hafızaya yerleşmesini hedefler.
Kullanıcıların daha başarılı olabilmeleri için eğitmenler tarafından kontrol edilmesi ve yönlendirilmesi ile kullanıcıların birey veya sınıf olarak yaptıkları çalışmalar hakkında rakamsal tablolar ve yazılı raporların otomatik olarak
hazırlanması sağlanmaktadır.
Değişim hızı, yüzyılın yaklaşımı, uluslararası standart ve kalite, Garanti ve Başarı…
World Wide Institute’da öğrenilen İngilizce seviyesinin
Genel Avrupa Dil Standartları  ile uyumlu olduğu; dil uzmanları World Wide Module nin bilimsel araştırmaları ile dil öğretimi alanında kendini kanıtlamış bir yaklaşım olduğunu kabul ederler.
World Wide Institute, eğitime katıldığı takdirde, istediği seviyeye ulaşamayan öğrencilere EĞİTİM GARANTİSİ
verdiğini, eğitimin başında yazılı olarak taahhüt ederek öğrenim garantisi verebilen tek dil okulu olmayı halen sürdürmektedir.

WWi International

İngilizce İngilizce Eğitiminde ‘İletişimsel Metod’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük İngilizce dil modülü haline gelen World Wide Module, pek çok ülkede her yıl yüzbinleri aşan öğrencisine İngilizce’yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır. World Wide Module; Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kurumları ile Apple, IBM, SONY, and NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaş.. Devamını Oku.

Kursiyer Yorumları

WWI | Kurumumuzdan Fotoğraflar

Kurumsal Referanslarımız