İngilizce İngilizce Eğitiminde ‘İletişimsel Metod’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük İngilizce dil modülü haline gelen World Wide Module, pek çok ülkede her yıl yüz binleri aşan öğrencisine İngilizce’yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır.

World Wide Module; Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kurumları ile Apple, IBM, SONY, and NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaşık 200 kişilik bir takım tarafından tasarlanan World Wide Module Eğitim Sistemi ile Sınıf eğitimiyle birlikte, kişisel çalışma süresini esnek tutarak, öğrenmenin etkin bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

World Wide Institute, dil eğitimcileri, bilgisayar programcıları, nörologlar ve sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanan dünyadaki ilk ve en etkin çoklu ortam dil eğitim modülüdür. Nöro-bilimsel araştırmaların ışığında “anlama” becerisinden “otomatikleşme” durumuna geçmeyi ve İngilizce dilinin kalıcı hafızaya yerleşmesini hedefler.

Kullanıcıların daha başarılı olabilmeleri için eğitmenler tarafından kontrol edilmesi ve yönlendirilmesi ve Kullanıcıların birey veya sınıf olarak yaptıkları çalışmalar hakkında rakamsal tablolar ve yazılı raporların otomatik olarak hazırlanması sağlanmaktadır.

World Wide Module, İngilizce eğitimi alanında gösterdiği başarı ve sahip olduğu potansiyele paralel olarak sektöründe bir ilke daha imza atmış ve kurumsallaşmış çağdaş sistemini dünyanın her yerinde aynı standartlarda uygulamayı başarabilmiştir. World Wide Module’un tüm merkezleri aynı standartlara, aynı sisteme, aynı alt yapıya sahiptir ve performansları ana merkez tarafından web tabanlı operasyonel programlarla ölçülmektedir.

WWi International

İngilizce İngilizce Eğitiminde ‘İletişimsel Metod’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük İngilizce dil modülü haline gelen World Wide Module, pek çok ülkede her yıl yüzbinleri aşan öğrencisine İngilizce’yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır. World Wide Module; Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kurumları ile Apple, IBM, SONY, and NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaş.. Devamını Oku.

Kursiyer Yorumları

WWI | Kurumumuzdan Fotoğraflar

Kurumsal Referanslarımız