Gerçek Öğrenme Garantisi World Wide Institute, öğrencilerine eğitime devam etmeleri koşulu ile eğitim süreci sonunda hedeflerine ulaşacaklarını garanti eder ve bunu içeren “Garanti Belgesi” ile belgeler.

Öğrenciler, başlangıç seviyeleri ne olursa olsun ihtiyaca göre belirlenen İngilizce programlarıyla sınıf açılmasını beklemeden, istedikleri zaman eğitimlerine başlarlar ve geniş pratik olanaklarıyla konuşarak İngilizce öğrenirler. Her öğrencinin öğrenme hızı, İngilizce seviyesi ve hedefi farklıdır. World Wide Institute’un kişiselleştirilmiş metodu ile her katılımcı için kişiye özel bir program düzenlenir.

Öğrenci İngilizceyi dinleyerek, anlayarak, görerek ve konuşarak ezberlemeden yapay olmayan  doğal bir süreç olarak algılar.

World Wide Institute eğitim modülü; aynı zamanda eğlencelidir çünkü her zaman farklı sorular ve durumlarla ve karakterlerle karşılaşır. Zaman zaman şarkılar ve oyunlar da oynana bilir ve bunun tamamı yabancı dil eğitimi kapsamı içindedir.

World Wide Institute eğitim modülü, hemen hemen bütün yabancı dil öğrencilerinin büyük sorunu durumundaki aksan, diksiyon ve tonlama ile ilgili problemlerini de çözmeye yönelik donatılara sahiptir.

Kendi temponuzda öğrenim imkanı. Her insanın öğrenme hızı farklıdır. Bir sınıfa bağlı olarak eğitim aldığınızda, ilerlemeniz doğal olarak sınıf ortamına paralel olarak hızlı ve/veya yavaş olabilir. Oysa World Wide Institute’ın sunduğu sistemle her öğrenci kendi öğrenme hızı ve temposunda eğitim alır.

Dünya devlerinin tercih ettiği bir sistemin güvenilirliğine eğitim verir.

Genel Avrupa Dil Standartları’na(CEFR) uyumlu eğitim verebilen dil okuludur.

Öğrenciler World Wide Institute merkezlerinde bulunan Eğitim Müdürü, Yabancı öğretmenler, Rehber öğretmenler ve Eğitim danışmalarından diledikleri zaman, diledikleri konuda destek alabilirler.

Pratik yapmaya uygun eğlenceli ve destekleyici ortam sağlar.

İkinci bir dil edinme, tıpkı anadilimizi öğrendiğimiz gibi doğal bir süreçir. Burada en önemli konu bulunduğunuz ortamın, size ikinci bir dil edinebileceğiniz kadar zengin pratik fırsatları ve olanakları sunar, aynı zamanda da bu olanakları çeşitlendirir.

Öğretmen merkezli ve ezbere dayalı sistem değil, öğrenci merkezlidir ve doğal öğrenme sürecini destekler.

World Wide Institute merkezleri öğrencilere kapıdan girdikleri ilk andan itibaren tamamen İngilizce konuşulan bir ortam sunar. Öğrenciler bu ortamda hata yapma korkusu olmadan bir sohbet ortamında pratik yapabilirler. Ayrıca merkez içinde ve dışında yapılan sosyal aktiviteler ile ingilizce konuşma becerilerini keyifli ortamlarda geliştirirler. Tüm bu unsurlar dilin doğal ve içgüdüsel bir tarzda edinilmesini sağlar

Öğrenci eğitim modülünde ve öğretmen eşliğinde sürekli pratik yaparak ezberlemeden nöromotor öğrenme sürecini tamamlar.

Değişimin hızını teknolojik alt yapısı ve global dünyanın gelişim perspektifi İngilizcenin iletişim aracı olarak kullanılmasındaki farkındalığı oluşturur.

Bireylerin profesyonel eğitimlerle gelişim ve değişim sağlayarak, bireye değer katar.

Gerçek Öğrenme Garantisi World Wide Institute, öğrencilerine eğitime devam etmeleri koşulu ile eğitim süreci sonunda hedeflerine ulaşacaklarını garanti eder ve bunu içeren “Garanti Belgesi” ile belgeler.

Kurumsal yapısı ve hizmette mükemmeliyet prensibiyle ve eğitim modeli ile; Avrupa Dil Standartlarında eğitim verir.

WWi International

İngilizce İngilizce Eğitiminde ‘İletişimsel Metod’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük İngilizce dil modülü haline gelen World Wide Module, pek çok ülkede her yıl yüzbinleri aşan öğrencisine İngilizce’yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır. World Wide Module; Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kurumları ile Apple, IBM, SONY, and NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaş.. Devamını Oku.

Kursiyer Yorumları

WWI | Kurumumuzdan Fotoğraflar

Kurumsal Referanslarımız